Kariéra

Nabízená pracovní místa – Zlín-Malenovice

TECHNICKÝ PRACOVNÍK OBCHODU

Náplň práce:
-komunikace a kooperace v rámci firmy při hledání technického řešení – schématický návrh technického řešení, kalkulace, vypracování nabídky (spolupráce s konstrukcí – znalost CAD, Excel, nákupní oddělení, spedice)
-zodpovědnost za jednotlivé obchodní případy – oslovení zákazníka (stávající i noví), zpracování nabídky, spolupráce s projektovým vedoucím na realizaci, v neustálém kontaktu se zákazníkem
-služební cesty v rámci ČR i blízkého zahraničí
-náplň práce je kombinací obchodního zástupce – technika konstruktéra – projektového vedoucího. Do budoucna je možné si samostatně zvolit vlastní zacílení do některé z oblasti!

Požadujeme:
-vzdělání vyšší odborné technického směru (nejlépe strojní) – orientace v CAD (alespoň čtení)
-schopnost každodenní práce s PC – Office, SAP – zaučíme
-vstřícnost a komunikativnost také v jednom z jazyků AJ / NJ (úroveň velmi dobrá včetně písemného projevu)

Nabízíme:
-výhodné platové podmínky odpovídající zkušenostem a výsledkům
-zaškolíme i absolventa na chybějící znalosti, pokud splňuje podmínku „technika + komunikativnost + cizí jazyk“
-možnost podílet se na zajímavých projektech
-pozice je vhodná pro další kariérní růst
-zaměstnanecké benefity – stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění
– výkonnostní prémie k základní mzdě
– školení, jazykové kurzy, možnost stáže v mateřské společnosti v Německu

Pokud Vás nabídka zaujala a myslíte si, že zadání splňujete, pošlete nám svůj životopis v češtině a v jednom z jazyků NJ/AJ.

LAKÝRNÍK

Hrubá mzda: 20 000 – 30 000 Kč za měsíc
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně – každý pracovní den 7-15 hod

Pracovní doba: 6.00 – 14.30 hod
Možnost zaškolení na pracovní pozici.
Pracovní náplň: Lakování sil a strojních komponentů

Nabízená pracovní místa – pobočka Ostrov nad Ohří

Tyto pracovní místa jsou pro pobočku m-tec CZ, s.r.o., Horní Žďár č.p. 89, 363 01 Ostrov nad Ohří. V případě zájmu o pracovní místo volejte na telefon +420 353 808 811 nebo zasílejte životopisy na email: maly@m-tec.cz

LAKÝRNÍK

Nabízíme stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu, přátelský
kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, závodní stravování/stravenky, praní pracovních
oděvů, nadstandartní ochranné pracovní pomůcky.

Profesionální výroba na zakázku